Конкурс з Reinforcement Learning від AI HOUSE та Pawa. Дедлайн реєстрації: 20 листопада

Не пропустіть!

Колеги, скоріш за все, ви чули про мобільний додаток Reface.

У серпні 2020 року Reface став першим українським додатком, який посів перше місце в AppStore США та ще в 17 країнах, а вже у вересні 2020 року Reface досяг 42 млн завантажень в App Store.

Ця компанія виступила фундатором AI HOUSE в Україні, а кафедра прикладної математики стає одним із партнерів AI HOUSE.

Наразі AI HOUSE організовує змагання для студентів технічних спеціальностей провідних закладів вищої освіти України. Учасники випробують свої сили та навички у реальному проекті з проходження гри.

• Завдання: натренувати агента проходити 10 рівнів гри в середовищі Unity.
  • Команди: студенти 3-6 курсів. У команді може бути від 3 до 5 учасників (лише студенти). Учасники можуть використовувати всі знайдені в мережі наукові публікації або консультуватися з друзями, викладачами або іншими експертами.
  • Переможці: команда-переможниця отримає унікальну можливість попрацювати над власним проектом, заручившись професійною допомогою менторів та фінансовою підтримкою від організаторів змагання!

Є велика ймовірність, що переможці конкурсу отримують запрошення на роботу!

Старт - вже 22 листопада! Тривалість змагання – 3 місяці.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/bFnHhRZuUDXvsZVT6

Після реєстрації команда отримає доступ до коду гри та плагіну, що мають використовувати під час навчання агента.

Ми на кафедрі плануємо організувати невеличкий семінар для кафедральних команд-учасників цього змагання: для підтримки, спілкування, обговорення, обміну ідеями.

Ще раз – не пропустіть реєстрацію.

Вона завершується у цю суботу (20 листопада).

Успіхів!

Пам’ятаєте принцип Архімеда з курсу математичного аналізу?!

Хай хоч який довгий буде шлях та маленький ваш крок, але якщо ви оберете правильний напрямок, то завжди пройдете цей шлях за скінченну кількість кроків!