Семінар із розроблення навчальних планів за спеціалізацією Data Science

26 травня 2017 року на кафедрі прикладної математики відбувся Семінар із розроблення навчальних планів за спеціалізацією «Наука про дані» (Data Science).

Ініціаторами проведення такого семінару виступили Юрій Демченко, старший дослідник групи розроблення систем та мереж (System and Network Engineering Research Group) Університету Амстердама, та Олег Чертов, завідувач кафедри прикладної математики.

Інтелектуальний аналіз інформації-2017

Уже понад 15 років у КПІ ім. Ігоря Сікорського на базі кафедри прикладної математики відбувається щорічний форум дослідників в області інтелектуального аналізу даних, методів інженерії знань, проектування онтологій, інтелектуальних навчальних систем, датистики (Data Science) тощо. Перші форуми проходили у форматі міжнародного наукового семінару, згодом — Міжнародних наукових конференції «Інтелектуальний аналіз інформації».

День відкритих дверей 27 травня

Шановні абітурієнти та їхні батьки!

Кафедра прикладної математики запрошує Вас на День відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського, який відбудеться 27 травня 2017 р. о 10:00 у Великій фізичній авдиторії (корпус 1).

У програмі заходу:

День відкритих дверей 13 травня

Шановні абітурієнти та їхні батьки!

Кафедра прикладної математики запрошує Вас на факультетський День відкритих дверей, який відбудеться 13 травня 2017 р. о 12:00 в авдиторії 97 корпусу 15.

Після офіційної частини відбудеться зустріч із завідувачем кафедри прикладної математики Олегом Романовичем Чертовим в авдиторії 72 корпусу 14 (п’ятий поверх).
У рамках зустрічі в ході живого спілкування можна буде отримати відповіді на всі питання, пов’язані зі вступною кампанією та особливостями навчання на кафедрі.

Відтепер Python — перша мова програмування на кафедрі

Починаючи з наступного навчального року, студенти першого курсу кафедри прикладної математики починатимуть своє знайомство з програмуванням із мови Python, вивченню якої буде присвячено весь перший семестр.

У цьому кафедра не відстає від провідних американських університетів: див., наприклад, Python is Now the Most Popular Introductory Teaching Language at Top U.S. Universities.

До уваги абітурієнтів: майбутнє за Data Science

На кафедрі прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського нещодавно відкрито магістерську програму з науки про дані (Data Science).

Що таке наука про дані, докладно розписано в матеріалі, підготовленому для абітурієнтів нашої кафедри.

Поради щодо вибору ВНЗ та спеціальності від Олега Чертова

Задаєтеся питанням, як правильно вибрати ВНЗ та спеціальність, пов’язані з галуззю ІТ?

Ознайомтеся, що з цього приводу має сказати Олег Романович Чертов, завідувач кафедри прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського.

День відкритих дверей 25 березня

Шановні абітурієнти та їхні батьки!

Кафедра прикладної математики запрошує Вас на факультетський День відкритих дверей, який відбудеться 25 березня 2017 р. о 12:00 в авдиторії 97 корпусу 15.

Програма обміну студентами між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Університетом Тохоку

До уваги студентів та аспірантів кафедри ПМА!
Університет Тохоку (Японія) пропонує 4 навчальні та науково-дослідні програми для бакалаврів, магістрів та аспірантів.

Детальнішу інформацію про програми можна знайти на сайті відділу академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Олег Чертов на конференції «Синергія: ІT освіта та ІT індустрія»

15 грудня 2016 р. завідувач кафедри прикладної математики Олег Романович Чертов узяв участь у роботі Четвертої міжнародної конференції «Синергія: ІT освіта та ІT індустрія».

У рамках конференції відбулася плідна дискусія з представниками Міністерства освіти та науки України та ІТ-компаній «Реформа ВНЗ. Автономія ВНЗ для підвищення ефективності ІТ фахівців».

Сторінки