KSE BrainChamp

Кафедра прикладної математики запрошує студентів узяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з фінансової економіки – KSE BrainСhamp, яку організовує Київська школа економіки.

Презентація програми ERASMUS+

До уваги студентів, аспірантів та викладачів кафедри ПМА!

15 лютого 2018 року о 16:00 у студентському просторі «БЕЛКА» (4 зал НТБ ім. Денисенка) відбудеться презентація програми академічної мобільності ERASMUS+.
Детальнішу інформацію можна знайти на сайті відділу академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського.

KSE BrainСhamp

Кафедра прикладної математики запрошує студентів узяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з кількісних методів в економіці – KSE BrainСhamp, яку організовує Київська школа економіки.

Установче зібрання по проекту CyRADARS

13–15 листопада відбулося установче зібрання по міжнародному науковому проекту CyRADARS («Оперативний аналіз кіберзагроз для володіння ситуацією в умовах реального часу»), у якому кафедра бере участь разом із партнерами:

День відкритих дверей для роботодавців 16 листопада

Шановні студенти та абітурієнти!

Кафедра прикладної математики запрошує Вас на День відкритих дверей для роботодавців, який відбудеться 16 листопада 2017 р. з 10:00 до 12:00 в авдиторії 342 корпусу 19.

Відкрита лекція Олега Чертова

Що таке Data Science?
Що вивчається в новій дисципліні «Машинне навчання»?
Яка структура нової кафедральної магістерської спеціалізації «Data Science та математичне моделювання»?

Відповіді на ці та інші цікаві питання можна знайти у відкритій лекції завідувача кафедри прикладної математики Олега Романовича Чертова, прочитаній для студентів усіх курсів кафедри, викладачів та запрошених.

День відкритих дверей 3 листопада

Шановні абітурієнти та їхні батьки!

Кафедра прикладної математики запрошує Вас на осінні канікули на День відкритих дверей, який відбудеться 3 листопада 2017 р. о 12:00 в авдиторії 72 корпусу 14 (5 поверх).

У рамках заходу відбудеться зустріч із завідувачем кафедри прикладної математики Олегом Романовичем Чертовим, який дасть відповіді на всі питання, пов’язані зі вступною кампанією та особливостями навчання на кафедрі.

Побачимось на кафедрі!

Нові проекти академічної мобільності

До уваги студентів та викладачів кафедри ПМА!

Відкрито конкурси за проектом Erasmus+ до таких університетів:

Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Литва).

У 2017/18 навчальному році у проекті мобільності зможуть узяти участь:

Програма подвійного диплому між ENSTA ParisTech та КПІ

Розпочався набір на 2018-2019 навчальний рік на програму подвійного диплому між Вищою національною школою передових технологій (ENSTA ParisTech, Франція) та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Документи на конкурс можна знайти за посиланням.

Кінцевий термін подачі документів: 25 вересня 2017 р. (за потреби може бути продовжено до 5 жовтня).

Сторінки