Вступ

Вітаємо Вас у розділі «Абітурієнтам»!

Якщо Ви завітали сюди, це означає, що Вам цікаво дізнатися про вступ до нашої кафедри. Ми потурбувалися про це. До Вашої уваги представлено інформацію, корисну для вступу на кафедру прикладної математики.

Вступ до аспірантури

До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які здобули вищу освіту ступеня магістра (спеціаліста). До вступних випробувань допускаються особи, які вчасно подали всі необхідні для вступу документи згідно з правилами прийому до Університету. Приймальна комісія може відмовити особі в допуску до проходження вступних випробувань до аспірантури виключно у зв’язку з неподанням в установлений строк документів, визначених правилами прийому.

Прийом документів на конкурс до аспірантури у 2021 році відбудеться  з 17 травня 2021 року по 25 червня 2021 року (З метою оптимізації процедури подання документів та скорочення витрат часу вступникам ФПМ пропонується  подавати  документи 31.05.21- 03.06.21)   з 09.00 до 10.00 та з 14.00 до 17.00 (к.247- 1 корп.).

Програма вступного іспиту для здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 113 Прикладна математика

Програма додаткового вступного іспиту для здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 113 Прикладна математика

Детальні вимоги щодо правил прийому до аспірантури, переліку необхідних документів тощо наведені на сайті відділу аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського: http://aspirantura.kpi.ua