Вступ до магістратури

Прийом до магістратури на спеціальність 113 Прикладна математика за освітньою програмою «Наука про дані та математичне моделювання» у 2020 році проводиться, як і раніше, на конкурсних засадах.

У зв’язку з епідемічною ситуацією та продовженням карантину вступне фахове випробування до магістратури у 2020 р. для спеціальності “Прикладна математика” за освітньою програмою “Наука про дані (Data Science) та математичне моделювання” відбудеться у два етапи в ауд. 111 корп. 7:

 • І Етап.   19 серпня о 10.00
 • ІІ Етап.  26 серпня о 10.00

Це зроблено для того, щоб ті вступники, які на першому етапі отримали оцінку “незадовільно” чи дуже низьку оцінку, могли під час другого етапу спробувати вступити на іншу спеціальність.

Як саме будуть рахуватися рейтингові оцінки під час вступу до магістратури та за рахунок чого можна набрати додаткові бали – див. «Інформаційне повідомлення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра на факультет прикладної математики у 2020 році».

Встановлена процедура реєстрації на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) для вступу до магістратури.

Всі студенти факультету прикладної математики КПІ ім. Ігоря Сікорського, які хочуть вступати до магістратури мають:

 • заповнити заяву в "Електронному кампусі";
 • вибрати мову, яку будуть здавати;
 • вибрати місто, де їм зручно буде здавати (з переліка);
 • завантажити відскановані документи (кожен документ у форматі JPEG і не більше 1 МБ):
  • паспорт (перша, друга сторінки) або ІД картка (з двох сторін),
  • ІПН (номер платника податків),
  • фотокартка (не менше 300 dpi).

ОБОВ’ЯЗКОВО вказати номер телефона (телефонів) та e-mail, на який буде надіслано відскановану сформовану Екзаменаційну картку-перепустку (для перевірки відповідності) на іспиті, який буде відбуватися 01.07.2020 р. 

Студенти, які навчаються на іншому факультеті та мають бажання вступати на факультет прикладної математики та випускники минулих років мають подавати документи через Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Терміни реєстрації на ЄВІ для вступу на магістратуру:
12.05 (з 9-00) до 05.06.2020 (до 18-00). 
 
Наголошуємо, що з цього року реєстрація на ЄВІ обов’язкова для вступу у ЗВО України.

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Наука про дані та математичне моделювання» за спеціальністю 113 Прикладна математика знаходиться за цим посиланням.

Додаткове вступне випробування для тих, хто отримав диплом за іншою спеціальністю, при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано!

Вартість одного року навчання у магістратурі на кафедрі прикладної математики:

 • очна (денна) форма навчання - 22400 грн.;
 • заочна форма навчання - 13000 грн.

Відбіркову комісію факультету прикладної математики можна знайти за адресою: вул. Політехнічна, 14-А (або проспект Перемоги 37К15), корпус №15, 3 поверх, аудиторія №93.

У зв’язку з COVID-19 інформація може змінюватись. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На кафедрі в магістратурі викладають такі дисципліни:

 • магістратура освітньо-професійної програми підготовки, 1 рік і 4 місяці (див. навчальний план): «Машинне навчання», «Нечітка математика», «Інтелектуальний аналіз даних» (Data Mining), «Архітектура та технології систем з великими обсягами даних», «Технологія Blockchain», «Методи підтримки прийняття рішень», «Методи теорії надійності та ризику», «Моделювання складних систем», «Чисельні методи математичної фізики», «Математичне моделювання біомедичних систем і процесів» тощо
 • магістратура освітньо-наукової програми підготовки, 1 рік і 9 місяців (див. навчальний план): те саме, що й вище, а також «Інтелектуальний аналіз великих обсягів даних», «Автоматизоване опрацювання текстів» (Text Mining), «Управління проектами», «Прикладне моделювання», «Розподілені і хмарні обчислення» тощо

Бажаємо успіхів у конкурсі й ждемо на кафедрі прикладної математики!