Прикладна математика та комп'ютинг-2014

На факультеті прикладної математики 16–18 квітня було проведено VІ Наукову конференцію магістрантів та аспірантів «Прикладна математика та комп'ютинг-2014».

У конференції взяли участь студенти, магістранти та аспіранти факультету прикладної математики, у тому числі 13 представників кафедри прикладної математики.

Робота конференції проходила в рамках трьох секцій: «Прикладна математика», «Комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія» та «Інформаційні технології, програмна інженерія».

Найкращими доповідями на секції «Прикладна математика» визнано наступні роботи:

• Чертов О. Р., Душенін О. Б., «Нечітка модель пошуку та аналізу прихованих груп соціальної мережі»;
  • Турубарова А. В., Дробишев Ю. П., «Оцінювання ефективності ключових слів контекстної рекламної кампанії»;
  • Маслянко П. П., Сергеєва А. В., «Модель взаємодії біологічних популяцій «дві жертви - хижак» з урахуванням впливу промислу людини».