До кінця реєстрації вступу до магістратури залишилося 2,5 дні!

Шановні студенти 4 курсу – випускники бакалаврату!

5-го червня (в п'ятницю) о 18:00 в КПІ ім. Ігоря Сікорського завершиться реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ).

Наголошуємо, що з цього року ЄВІ потрібно для вступу до аспірантури у будь-який український університет. Хто не зареєструється на ЄВІ, той взагалі нікуди не поступить! Із приємного, додаткове вступне випробування для тих, хто отримав диплом за іншою спеціальністю, при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2020 році скасовано.

Випускники КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть зареєструватися дистанційно за спрощеною процедурою через систему «Електронний кампус» (https://ecampus.kpi.ua/). Необхідно лише перевірити вже внесені дані, обрати іноземну мову для складання та місто, у якому ви хочете складати ЄВІ та ЄФВВ, а також завантажити необхідні сканкопії: паспорта (перша, друга сторінки) або ІД картки з двох сторін, ІПН (облікова картка платника податків), особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi). Все в форматі JPEG і не більше 1МБ.

Уважно заповнюйте анкету, але пам’ятайте – це не заява для участі у конкурсі на вступ до магістратури, це лише реєстрація для складання необхідних випробувань. Де б ви не реєструвались та де б не складали ЄВІ або ЄФВВ, результати можна буде використати для вступу до будь-якого закладу вищої освіти України, який проводить набір до магістратури за потрібною вам спеціальністю.

ОБОВ'ЯЗКОВО вказують номер телефона (телефонів) та e-mail, на який буде скинутий скан сформованої Екзаменаційної картки-перепустки (для перевірки відповідності) на екзамен, який буде відбуватися 01.07.2020 р. Кожен факультет обробляє заяви тільки своїх бакалаврів, зовнішні та випускники минулих років йдуть через приймальну комісію КПІ у 16-му корпусі.