Данило Тавров — стипендіат ім. Фулбрайта

Цього року Тавров Данило Юрійович, асистент кафедри прикладної математики, аспірант НТУУ «КПІ» (науковий керівник — доктор технічних наук, завідувач кафедри прикладної математики Чертов Олег Романович) виграв стипендію ім. Фулбрайта на наукове стажування в Університеті Карнегі-Меллона (Carnegie Mellon University) у м. Пітсбург, США.

Данило Юрійович переміг за Програмою розвитку професорсько-викладацького складу (Fulbright Faculty Development Program) із проектом, присвяченим забезпеченню групової анонімності даних. Виконувати дослідження за цим напрямом Д. Ю. Тавров буде під керівництвом відомого американського професора Стівена Фінберга (Prof. Stephen Fienberg).

Варто зазначити, що загалом у 2015/2016 академічному році стипендії ім. Фулбрайта за різними програмами одержало 49 українців, серед яких 21 науковець, 10 молодих дослідників та 18 магістрантів.

5 червня 2015 року у Посольстві США в Україні відбулася настановна сесія для стипендіатів. Учасників сесії привітали директор Програми ім. Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць та Радник Посольства США в Україні з питань преси, освіти та культури Конрад Тернер.

Програму ім. Фулбрайта започаткував сенатор Дж. Вільям Фулбрайт у 1946 році з метою активізації академічних обмінів між США та іншими державами світу. На сьогоднішній день програма посідає значне місце в системі міжнародної освіти та науки та діє в 155 державах світу. Програму спонсує Державний департамент США.

 

На фото: вручення Д. Ю. Таврову сертифікату про отримання гранту за участю Кетрін Геллок, заступника Аташе Посольства США в Україні з питань культури.