Прибуття й поселення

Аеропорти

Більшість міжнародних рейсів у Київ прилітають у Міжнародний аеропорт «Бориспіль», розташований у 34 км від місця проведення конференції. До центру міста та місця проведення конференції можна дістатися на таксі.

Інший аеропорт — Міжнародний аеропорт «Київ» («Жуляни») — розташовано в південній частині Києва. Аеропорт з’єднується з центром міста через Повітрофлотський проспект та обслуговується низкою міських маршрутів громадського транспорту (зокрема, тролейбусом №9).

Київ-Пасажирський

Київ-Пасажирський — головна пасажирська залізнична станція Києва, на якій розташовано пасажирський вокзал, що складається з Центрального, Південного та Приміського залізничних вокзалів. До місця проведення конференції можна дістатися на швидкісному трамваї, №№ 1 та 3.

Готелі

1. Гостьовий будиночок на території кампуса КПІ ім. Ігоря Сікорського

Найближчий до місця проведення конференції готель — гостьовий будиночок КПІ ім. Ігоря Сікорського, розташований безпосередньо на території кампуса. Особливості готелю:

  • У 5 хвилинах пішки до місця проведення конференції
  • Дуже невеликий (усього 8 кімнат): 3 двоспальні номери з вітальнею (790 грн. на добу) + 4 двоспальні номери (560 грн. на добу) + 1 двоспальний номер без кухні (485 грн. на добу)
  • Власний санвузол із душем
  • Безкоштовний Wi-Fi
  • Оплата тільки готівкою
  • Без сніданку

Зверніть увагу, що забронювати номери онлайн неможливо. Для бронювання гостьового будиночка на час проведення конференції звертайтесь до організаційного комітету.

2. Готелі середньої ціни недалеко від місця проведення конференції

  • Mercure Kyiv Congress Hotel: новий модерний 4-зірковий готель, розташований у декількох хвилинах пішки від місцевої станції метро «Шулявська» (одна станція до місця проведення конференції). Ціни на номери починаються приблизно з €70 на добу

  • Ibis Kiev City Center: новий 3-зірковий готель, розташований у 10 хвилинах пішки від Київського ботанічного саду та місцевої станції метро «Університет» (усього дві станції до місця проведення конференції). Готель розташований у 15 хвилинах пішки від центру міста. Ціни на номери починаються приблизно з €55 на добу

  • Готель «Україна»: 4-зірковий готель, розташований у серці Києва, у 5 хвилинах пішки від Майдану незалежності та Хрещатику, а також двох місцевих однойменних станцій метро. Місце проведення конференції знаходиться в 4 станціях (приблизно 15–20 хвилин). Ціни на номери починаються приблизно з €60 на добу

У разі виникнення питань чи сумнівів звертайтесь до організаційного комітету за порадами у виборі готелю.