У питаннях мови не має дрібниць

Звернення О. Р. Чертова, завідувача кафедри прикладної математики, в месенджері Slack до студентів кафедри (це було 28 лютого):
"Шановні колеги, вітаю!
Ніхто не вірив - ні американські спецслужби, ні британські, ні тим більше - російські.
Але ми вистояли, хоча русня пре як саранча.
Цитати із поточних дописів:
"ДРГ вдягають нашу форму. Єдиний спосіб їх ідентифікувати - це українська мова. Розмовляйте з військовими, яких зустрічаєте, тільки українською!".
"Українські військові спілкуються виключно українською (навіть не ідеальною), щоб відрізняти й виявляти ворога!"
Сподіваюся, що до декого з наших колег, хоч зараз дійде, чому я на їх повідомлення російською відповідав грузинською чи китайською мовами.
У цих питаннях не має дрібниць.
І за деякі помилки, на жаль, можна заплатити тільки кров'ю."

А сьогодні Президент України оголосив, що Україна запроваджує з 1 липня візовий режим для громадян Росії.
Добре, що вже ніхто не хоче щось шукати в очах путіна.