Профорієнтаційна зустріч асистента Максима Щьоголєва з учнями ЗОСШ №256
![Sch5 Sch5](/_next/static/media/uploads-bld-node-01-2acdd6f4-2e80-4f47-8c26-92513593ff49.jpg)
15 травня 2024 р. асистент кафедри прикладної математики М. О. Щьоголєв провів профорієнтаційну зустріч з учнями ЗОСШ №256 м. Києва, яку він у свій час закінчив.
М. О. Щьоголєв розповів про нашу кафедру, яких спеціалістів вона готує, затребуваність спеціалістів з data science на сучасному і майбутньому ІТ-ринку, відповів на запитання учнів. Питань було багато, то ж, можливо, хтось із учнів вирішить почати своє професійне життя саме в галузі науки про даних, штучного інтелекту, машинного навчання, тобто за тими напрямами, за якими готує фахівців кафедра прикладної математики.
Читайте також
- Участь 5 студентів кафедри в 37-му тижні моделювання ECMI (Університет Катанії, Італія)
- 01.09.23 р. о 12:00. Зустріч з першокурсниками (та їхніми батьками :)
- Студенти нашої кафедри - переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
- Студент групи КМ-21мн Костянтин Кулик отримав заохочувальну премію «За перші кроки у науці»