Відкрита лекція проф. Олега Чертова Відкрита лекція проф. Олега Чертова

Майбутнє за Data Science Майбутнє за Data Science

Створення асоціації випускників ПМА Створення асоціації випускників ПМА

До уваги випускників кафедри! До уваги випускників кафедри!

Вітаємо Вас на сайті кафедри прикладної математики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»!

Стабільний розвиток України неможливий без висококваліфікованих фахівців, що мають поглиблену підготовку в галузях застосування математичних методів до науково-технічних та виробничих задач, що володіють сучасними комп’ютерними технологіями та відповідними засобами, які дають змогу розробляти нові технології та методи розв’язку прикладних задач. Тому напрями наукової діяльності нашої кафедри спрямовані на вирішення проблем прикладної математики та інформатики, розробки математичного, програмного та технічного забезпечення нових інформаційних технологій. Наші студенти отримують підготовку високого рівня, що орієнтована на практичне використання математичних методів і засобів сучасних IT-технологій для вирішення широкого кола інженерних задач в галузях виробничої, господарчої, екологічної та економічної діяльності.

Наші випускники працюють аналітиками і програмістами:

 - в інформаційних та аналітичних відділах банків;
 - у комп’ютерних відділах офісів фірм та підприємств;
 - у науково-аналітичних підрозділах СБУ, МВС, митної та податкової служб України;
 - у науково-дослідницьких інститутах Національної академії наук України;
 - в інших державних та приватних установах та підприємствах.

На сайті Ви зможете знайти всю потрібну інформацію, а також зможете долучитися до активного громадського життя, не виходячи з власної домівки!