Студентське життя

Військова підготовка

Під час навчання на кафедрі прикладної математики студент паралельно може пройти військову підготовку й стати офіцером запасу.

Військову підготовку можна пройти на кафедрі військової підготовки НТУУ «КПІ», вступ на яку здійснюється на основі конкурсного відбору серед студентів 2-3-ого курсів. Навчання проходить на платній основі.

До відбору допускаються тільки ті студенти, ступінь обмеження яких не більше за СО-4.

Студрада

Студентське самоврядування ― це потужна сила, що є другом та першим порадником кожного, хто навчається в університеті, її основною засадою є девіз «Студенти для студентів».

Студентська рада ФПМ ― найсерйозніша і водночас найвеселіша студентська організація. Тут працюють цікаві, неординарні, енергійні люди, котрі не хочуть сидіти склавши руки і готові пліч-о-пліч боротися за краще життя, працювати та розбудовувати університет. Діяльність Студентської ради факультету спрямована на сприяння навчальній, науковій та творчій роботі студентів; організацію дозвілля та відпочинку молоді; співпрацю з іншими факультетами та вишами, здійснення міжнародної співпраці; організацію культурно-масової, спортивної та освітньої роботи; втілення в життя свіжих і цікавих ідей студентів.