День посвяти першокурсників

Щороку студентська рада гуртожитку організовує різноманітні свята для жителів гуртожитку. Одним із них є «День посвяти першокурсників».

Багато з першокурсників, що тільки-но поселилися до гуртожитку, нікого з жителів не знають і не підозрюють про те, що насправді ми — дружня родина. Щоб залучити новоспечених студентів до нашої родини, і влаштовується це свято.
Увечері одного з вересневих днів усіх першокурсників збирають біля гуртожитку. Перед ними зі вступним словом виступає голова студентської ради, а потім «почесний магістр» зчитує уривки з «Кодексу студентського життя».
 
Кожен студент, який пройшов крізь вогонь першої сесії, знає, що Біблією для студента є «Математичний аналіз». Тому, щоб прищепити першокурсникам любов до навчання, кожного з них мусять скласти урочисту клятву на «студентській Біблії».
 
урочиста клятва

Першокурсники по черзі підходять до «почесного магістра», стають на коліна, голосно кажуть «Клянусь» у відповідь на слова магістра, а потім цілують книгу. Далі кожен із них повинен з’їсти ложку каші та випити стакан компоту, які символізують найулюбленішу їжу студентів. На цьому перший етап посвяти завершується.

кушткування студентської кухні
 

Після цього всі мешканці гуртожитку збираються у клубі, де проходять різноманітні розважальні конкурси.
 
Перш за все, проводяться змагання між поверхами, у яких беруть участь винятково першокурсники. Кожна команда має свого капітана старосту поверху. За його допомогою команда повинна напередодні свята підготувати виступ, який потім показується на сцені. Переможців визначає журі, до складу якого можуть увіходити представники адміністрації гуртожитку, факультетів та студентської ради. Після нагородження переможців студенти можуть проводити час разом зі своїми друзями.
 
Після такого свята на першокурсників чекає ще ціла низка пригод. У нашому гуртожитку цього просто не уникнути, оскільки ми вміємо не тільки навчатись, але й весело проводити час разом. Студентська рада та соціальний працівник організовує ще багато захопливих суспільних заходів протягом навчального року. Отже в тебе є всі можливості вести активне суспільне життя та бути в курсі всіх подій.
 
Ласкаво просимо до нашої родини!