Вступ до магістратури

Прийом до магістратури на спеціальність 113 Прикладна математика за освітньою програмою «Наука про дані та математичне моделювання» у 2021 році проводиться, як і раніше, на конкурсних засадах.

Етапи вступної кампанії (магістратура)

Реєстрація для складання ЄВІ 11 травня – 03 червня (до 18:00) 2021 року
Іноземна мова у форматі ЗНО (ЄВІ) 30 червня
2021 року
Початок реєстрації електронних кабінетів 01 липня 2021 року
Прийом заяв та документів від вступників 15–23 липня 2021 року
Фахові вступні випробування
24–30 липня 2021 року
Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням не пізніше
02 серпня 2021 року
Закінчення строку виконання вступниками вимог до зарахування на місця державного замовлення 07 серпня (18:00) 2021 року
Терміни зарахування вступників за державним замовленням 12 серпня 2021 року
Закінчення строку виконання вимог до зарахування вступниками, які беруть участь у конкурсному відборі, на місця, що фінансуються за кошти фізичних та юридичних осіб 14 серпня (13:00) 2021 року
Терміни зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб не пізніше
19 серпня 2021 року

ПРОГРАМА комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра «Наука про дані та математичне моделювання» за спеціальністю 113 Прикладна математика знаходиться за цим посиланням.

Додаткове вступне випробування для тих, хто отримав диплом за іншою спеціальністю, при вступі до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2021 році, як і в 2020 році скасовано!

Як саме будуть рахуватися рейтингові оцінки під час вступу до магістратури та за рахунок чого можна набрати додаткові бали – див. «Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2021 році».

Стосовно подачі документів - див. Покрокову інструкцію реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет.

Корисну інформацію можна знайти у розділі «Питання та відповіді щодо вступу до магістратури у форматі ЗНО».

Вартість одного року навчання у магістратурі на кафедрі прикладної математики у 2021/2022 навчальному році складала:

• очна (денна) форма навчання - 35 000 грн.;
  • заочна форма навчання - 20 000 грн.

У зв’язку з протиепідемічними заходами, викликаними COVID-19, деякі терміни можуть змінюватися. Тому слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На кафедрі в магістратурі викладають такі дисципліни:

• магістратура освітньо-професійної програми підготовки, 1 рік і 4 місяці (див. освітньо-професійну програму): «Машинне навчання», «Нечітка математика», «Інтелектуальний аналіз даних» (Data Mining), «Архітектура та технології систем з великими обсягами даних», «Технологія Blockchain», «Методи підтримки прийняття рішень», «Методи теорії надійності та ризику», «Моделювання складних систем», «Чисельні методи математичної фізики», «Математичне моделювання біомедичних систем і процесів» тощо
  • магістратура освітньо-наукової програми підготовки, 1 рік і 9 місяців (див. освітньо-наукову програму): те саме, що й вище, а також «Інтелектуальний аналіз великих обсягів даних», «Автоматизоване опрацювання текстів» (Text Mining), «Управління проектами», «Прикладне моделювання», «Розподілені і хмарні обчислення» тощо

Бажаємо успіхів у конкурсі й ждемо на кафедрі прикладної математики!