Андрій Разумний

Разумний Андрій Георгійович
Директор ТОВ «Валартін Фарма»

Випускник кафедри 1996 року

Шановний абітурієнте!

Уже 20 років минуло з того часу, як я закінчив кафедру прикладної математики НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Прикладна математика». Можу з упевненістю сказати, з огляду на солідний проміжок часу, який минув від студентських років, що здобута на кафедрі освіта стала для мене найважливішою інвестицією у подальшому професійному житті.

Сьогодні я впевнений, що цей час у моєму житті було проведено з великою користю. Я не можу сказати, що навчання видалося мені легким. Воно насправді було складним. Довелося прикладати багатьох зусиль і надзусиль, багато працювати, щоб пройти всі випробовування й закінчити кафедру з відзнакою. Але коли було складно, ти напружував свої когнітивні можливості, розвивав їх та зростав інтелектуально. Це був для мене справжній 6-річний «тренінг» для мозку, для розвитку особистості, розумових здібностей та аналітичних навичок.

Здобутий мною за роки навчання багаж не втратив у своїй вартості за 20 років, що минули з часів мого студентства. Безумовно, сьогодні я не зможу конкурувати зі вправним студентом «примату» у розв’язуванні диференціальних рівнянь. Але те, що залишається по сьогодні й іде зі мною по життю, — це аналітичний спосіб мислення, навички з опрацювання даних, аналізу інформації, дослідження складних систем, прийняття управлінських рішень, і головне — уміння постійно вчитися. Усе це стало моїм головним фаховим інструментом у різноманітних сферах економіки України, де мені довелося працювати: від управління маркетингом відомих брендів до керівництва великими фармацевтичними підприємствами.

Бажаю кожному достойному абітурієнту вибороти честь стати студентом кафедри прикладної математики. Освіта — це інвестиція у Ваше майбутнє. Проведіть студентські роки з користю. Справжні зусилля та праця завжди увінчаються винагородою!