Сергій Шкарлет

Шкарлет Сергій Миколайович
Міністр освіти і науки України в 2020-2023 рр.,
доктор економічних наук, професор
заслужений діяч науки і техніки України

Випускник кафедри 1995 року
Спеціальність «Прикладна математика», спеціалізація «Математичне забезпечення систем автоматизації»

«Математику только затем учить надо, что она ум в порядок приводит».
М. В. Ломоносов

Коли я став студентом першого курсу, я вже знав, які важливі знання здобуду саме на кафедрі прикладної математики, і що саме вони допоможуть мені будувати своє майбутнє.
Прикладна математика як основа моделювання сучасних процесів у різних сферах людської діяльності є основним робочим інструментом дослідження й прогнозування складних фізичних явищ і різноманітних процесів.
Знання, уміння, навички та компетенції, які дає кафедра своїм студентам, дають можливість бути конкурентоздатними на сучасному ринку праці та постійно й інтенсивно розвивати свій творчий потенціал.

Випускники кафедри здобудуть не тільки професійні фахові знання, а й опанують цілісну систему знань і сучасний стиль мислення, зможуть поставити й самостійно розв’язати будь-яку задачу, застосовуючи свої знання на практиці, прийняти нестандартне рішення, знайти найефективніші шляхи досягнення поставленої мети й реалізації найамбітніших цілей.

З повагою та вдячністю до всіх викладачів кафедри, що дали мені вірний орієнтир у житті та заклали потрібні для цього знання.