Студент кафедри Олександр Гончар виграв стипендію на навчання в Університеті Верони

Колектив кафедри прикладної математики вітає свого студента Олександра Гончара з перемогою в конкурсі на стипендію Університету Верони на навчання за магістерською програмою з математики (€ 9 000 на кожен з двох років навчання).

Як відомо, кафедра прикладної математики з 2010 р. входить до Європейського консорціуму з індустріальної математики (European Consortium for Mathematics in Industry).
Університет Верони приєднався до цього консорціуму у 2014 р.
Про конкурс на одержання стипендії представники університету оголосили на зустрічі в ECMI, про яку раніше розповідав наш сайт.

За результатами оцінювання поданих документів (включно з рекомендацією від завідувача кафедри ПМА проф. Чертова О. Р.) і усної співбесіди за допомогою Skype, Олександр посів 1 місце серед 28 конкурсантів.

Бажаємо Олександру дальших творчих звершень!
Упевнені, що він гідно представлятиме кафедру ПМА в новому колективі.
Кафедра прикладної математики пишається своїми студентами!