Студрада

Студентське самоврядування ― це потужна сила, що є другом та першим порадником кожного, хто навчається в університеті, її основною засадою є девіз «Студенти для студентів».

Студентська рада ФПМ ― найсерйозніша і водночас найвеселіша студентська організація. Тут працюють цікаві, неординарні, енергійні люди, котрі не хочуть сидіти склавши руки і готові пліч-о-пліч боротися за краще життя, працювати та розбудовувати університет. Діяльність Студентської ради факультету спрямована на сприяння навчальній, науковій та творчій роботі студентів; організацію дозвілля та відпочинку молоді; співпрацю з іншими факультетами та вишами, здійснення міжнародної співпраці; організацію культурно-масової, спортивної та освітньої роботи; втілення в життя свіжих і цікавих ідей студентів.

Студентська рада ФПМ відкрита для всіх, хто небайдужий, хто має бажання та волю робити своє життя та життя оточуючих різноманітним та цікавим, хто може привнести щось нове та корисне; а також для тих, кого спіткали будь-які проблеми чи негаразди, кому потрібна підтримка чи допомога, хто в змозі поділитися своєю душевною тривогою з такими ж, як він сам, та натомість отримати відгуки десятків, сотень сердець.

До складу Студради ФПМ входять такі відділи: культурно-масовий, інформаційний, спортивний, міжнародний. Кожен із них забезпечує виконання певної галузі роботи, та всі вони співпрацюють між собою, нерідко переплітаючись та створюючи єдиний повноцінний результат.

Найпомітнішу для пересічного студента роботу виконує культурно-масовий відділ. Він займається організацією таких заходів, як Посвята першокурсників, День першокурсника, Містер ФПМ, Міс ФПМ та ін.

Спортивний відділ Студентської ради факультету опікується збірними факультету з футболу та волейболу, проводить зустрічі покерного клубу та клубу настільних ігор.

Інформаційний відділ Студради виконує, на перший погляд, можливо, не найпомітнішу роботу, але при цьому надзвичайно важливу: представники цього відділу створюють афіші до всіх заходів, що проходять на факультеті, займаються розповсюдженням інформації серед студентів, зокрема, розміщують найсвіжіші новини в групі Вконтакті, слідкують за подіями університетського та більших масштабів.

Міжнародний відділ займається супроводженням різноманітних міжнародних заходів, що проводяться на факультеті або за його участі: Міжнародний студентський семінар-тренінг ACSE, Міжнародна студентська олімпіада з програмування KPI-Оpen, Міжнародна наукова конференція «Інтелектуальний аналіз інформації», семінари від представництва корпорації Microsoft в Україні та багато іншого.