III Щорічна Міжнародна конференція з нежорстких методів обчислень

У грудні викладачі кафедри прикладної математики к.т.н., доцент ЧЕРТОВ Олег Романович та асистент ТАВРОВ Данило Юрійович узяли участь у роботі III Щорічної Міжнародної конференції з нежорстких методів обчислень (Third Annual World Conference on Soft Computing), що проходила в м. Сан-Антоніо, Техас, США. Конференцію було присвячено «батьку нечіткої логіки» — професору Лотфі Заде (Lotfi Zadeh) — та його дружині Фей Заде (Fay Zadeh).

На конференції автори представили доповідь «Memetic Algorithm for Solving the Task of Providing Group Anonymity» (O. Chertov, D. Tavrov), яку опубліковано у виданні «Advance Trends in Soft Computing». Доповідь була присвячена демонстрації застосування меметичного підходу до збереження корисності публікованих даних при забезпеченні їхньої групової анонімності. Потрібно відзначити, що доповідь було зроблено на секції «Applications of Soft Computing to Big Data and Other Aspects of Information processing», роботою якої керував Тавров Д. Ю.

За час конференції викладачі кафедри поспілкувалися
з багатьма визначними вченими в галузі нежорстких методів обчислень,
зокрема, з Лотфі Заде,

Рональдом Єгером (Ronald Yager, США), Мо Джамшіді (Mo Jamshidi, США) та ін., а також налагодили робочі контакти з низкою зарубіжних учених у галузі, зокрема, Владіком Крейновичем (Vladik Kreinovich, США), Рафіком Алієвим (Rafik Aliev, Азербайджан), Шахназ Шахбазовою (Shahnaz Shahbazova, Азербайджан), Янушем Капчиком (Janusz Kacprzyk, Польща) та ін.

Окрім участі в конференції, викладачі кафедри змогли ознайомитися з краєвидами 7-го за розміром міста США Сан-Антоніо,

а в рамках культурної програми відвідали автентичне техаське ранчо Knibbe Ranch.