Умови поселення (діяли у доковідні часи)

Колеги, наведені нижче умови діяли до того, як світом поширилася пандемія коронавірусу.

Ми їх залишаємо на сайті у надії, що з часом вони знову стануть актуальними, бо все повернеться до нормального стану.

Для поселення до гуртожитку ФПМ треба пройти декілька етапів, зібравши потрібний пакет документів та довідок. Перелік документів, який вимагається на початку:

1. Паспорт.

2. Довідка з відміткою про флюорографію (форма 086-у або інша).

3. Бланки з паспортного столу про виписку з місця постійного проживання.

4. 2 фотографії розміром 3 х 4.

5. Для хлопців — приписне свідоцтво або військовий квиток.

Поселення студентів першого курсу до гуртожитку проводиться з 26 серпня до 25 вересня. Для поселення бажано (але не обов’язково) прибути в день, зазначений у виклику на навчання (у списках на поселення).

Етап 1. Зареєструватися в завідувача гуртожитком та паспортиста

Гуртожиток №14 — пров. Ковальський, 5.

Завідувач гуртожитком — Бушило Людмила Вікторівна, тел. (044) 454-94-99.

Паспортист — Главацька Ганна Леонідівна, тел. (044) 454-99-49.

При собі потрібно мати:

—паспорт із відміткою про виписку з постійного місця проживання та талони з паспортного столу;

— довідку з деканату;

— виклик на навчання.

У результаті Ви отримуєте ордер на поселення з відміткою паспортиста на ньому.

Етап 2. Пройти медогляд

Студентська поліклініка НТУУ «КПІ» — вул. Янгеля, 16/2.

Терапевт ФПМ — Погорєлова Ольга Францівна, кабінет 3-09 (2 поверх).

При собі потрібно мати:

— довідку з відміткою про результати флюорографії;

— ордер на поселення.

Після медогляду терапевт залишає на ордері відмітку про успішне його проходження.

Етап 3 (для хлопців). Стати на військовий облік

Військово-мобілізаційний відділ НТУУ «КПІ» — корпус №31 (вул. Металістів, 7-а), кабінет 1-01.

— військовий квиток (приписне свідоцтво);

— ордер на поселення.

У результаті на ордері з’являється відмітка військово-мобілізаційного відділу (Солом’янського РВК).

Етап 4. У завідувача гуртожитком:

— укласти угоду на проживання;

— ознайомитися з правилами внутрішнього розпорядку;

— оплатити за проживання не менше, ніж на місяць наперед згідно з положенням про оплату.

(выделенное полужирным можно сопроводить ссылкой на соответствующие документы)

При собі потрібно мати:

— ордер на поселення з відмітками паспортиста, терапевта факультету (для хлопців — також із відміткою Солом’янського РВК);

— гроші на оплату проживання.

Завідувач гуртожитком видає Вам довідку, із якою Ви йдете в Бюро перепусток (тильна сторона гуртожитку № 7, вул. Металістів, 3) та отримуєте перепустку, яку буде активовано о 18:00 дня видачі.

Якщо Ви — студент другого чи старшого курсів, і бажаєте вперше поселитися до гуртожитку, то Вам потрібно звернутися до заступника декана по роботі в гуртожитку Громової Вікторії Вікторівни та написати відповідну заяву. Після цього процедура поселення сходиться з аналогічною процедурою для першого курсу.

Детальнішу інформацію див. на сайті Студмістечка.