Помер Дмитро Олексійович Россошинський

Дмитро Олексійович Россошинський, колишній доцент кафедри прикладної математики, помер 31 березня 2023 р. в м. Києві.
Дмитро Олексійович народився 27 листопада 1946 році в м. Ташкент (Узбекистан).
Вищу освіту здобув в Київському інституті інженерів цивільної авціацї (нині НАУ), де навчався на інженера-електрика розрахунково-вирішувальних приладів і машин.
Одразу після закінчення НАУ був призваний до армії. Після військової служби повернувся до Києва і почав із 1971 року працювати в КПІ, спочатку як інженер-дослідник, а з 1978 (після захисту кандидатської дисертації) і по 2014 рік — як викладач на кафедрі прикладної математики.
Чудово викладав дисципліни, пов'язані з програмуванням. Всім студентам запам'ятався як дуже толерантна та інтелігентна людина. В останні роки тяжко хворів, але людиною був дуже скромною і відмовився від матеріальної допомоги своїх колишніх студентів.
Д. О. Россошинський був всебічно розвиненою людиною, любив і вмів переключатися з професійного навантаження на інші напрями. Займався фехтуванням та академічним веслуванням, все життя любив малювати, добре грав на банджо.
Рідні, близькі, колеги по кафедрі й колишні студенти Дмитра Олексійовича завжди його пам'ятатимуть.