Звернення зав. кафедри, проф. Чертова О. Р. до абітурієнтів 2023 року

Колеги, вам вже на самому початку дорослого життя випала непросто доля: ковід, війна і ... час приймати важливе для вашого майбутнього рішення з вибором куди вступати.
Тут важливо не помилитися, бо робота займатиме майже половину вашого життя: стандартно 8 годин + 1 година на обід, а ще - добратися до роботи, а потім повернутися додому плюс, повірте, "роботу" просто так на роботі не залишиш, вона буде переслідувати вас і вдома :(

А що ми хочемо від роботи?
1. Щоб вона була по нашим здібностях, щоб ми залюбки з нею справлялися.
Ну, якщо ви вже на цій сторінці, то у вас точно є логічно-раціональне мислення, ви не боїтеся математики і цікавитеся ІТ та програмуванням.
Це саме те, чим займаються і чому навчають викладачі кафедри прикладної математики.

2. Щоб робота була затребувана, цікава, перспективна та ще й щоб за неї гарно платили.
Чи є взагалі така робота? Є! Data scientist.
Ви мене ще не знаєте, тому можете і не довіряти.
Просто зайдіть за цим посиланням на провідну HR-компанію в США: https://www.glassdoor.com/List/Best-Jobs-in-America-LST_KQ0,20.htm
Вони оцінюють всі фахові спеціальності саме за переліченими вище критеріями.
І яке місце отримала професія Data scientist?
Перше - з 2016 по 2019 рр., в 2020 і 2022 рр. - на 3-му місці, у 2021 р. - на 2-му.

Це єдина професія, яка протягом останніх семи років завжди була в "призерах"!

І дійсно - одна справа займатися програмуванням, тобто писати код, який прописаний у технічному завданні, а інша - шукати за допомогою математики і програмування приховані закономірності в реальних даних.
Відчуваєте різницю?!
Тому робіть правильний вибір.

Кафедра прикладної математики любить і цінує своїх студентів.
На початку війни ми розшукали і встановили зв'язок зо всіма 369 студентами, які на той час у нас навчалися.
Хтось був у Києві, а хтось - у Херсоні чи Маріуполі, але ми знайшли всіх, всі були живі й здорові.

Тримаймося, ми не можемо не перемогти у цій війні!
Чекаємо Вас на кафедрі прикладної математики на освітній програмі "Data science та математичне моделювання"!