Місце проведення

Конференція відбудеться на території Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка КПІ ім. Ігоря Сікорського (Київ, Україна).

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) було засновано в 1898 р. Серед студентів КПІ — усесвітньо відомий конструктор літаків та ґвинтокрилів Ігор Сікорський, конструктори космічних ракет Сергій Корольов та Володимир Челомей, автор турбореактивного двигуна Архип Люлька, конструктор двигунів для літаків Олександр Мікулін.

На сьогодні КПІ є найбільшим технічним університетом України серед дослідницьких, одним із провідних університетів Центральної та Східної Європи. У КПІ навчаються близько 30 000 студентів, у тому числі іноземців. Університет складається з 9 інститутів та 19 факультетів, 8 науково-дослідницьких центрів, 12 дослідницьких інститутів, 14 дослідницьких центрів та одного конструкторського бюро. Кампус КПІ займає територію в 120 га. На території кампуса створено умови для навчання, спортивного, культурного, наукового та інтелектуального розвитку, відпочинку та розваг для всіх учасників освітнього процесу.

КПІ бере активну участь у міжнародних освітніх, наукових проектах і програмах, успішно співпрацює з 47 країнами. Між КПІ та партнерами створено 32 спільні підрозділи: спільно з університетами-партнерами, провідними міжнародними організаціями (EC, CU, UNDP, UNESCO, UNIDO, WIPO, NATO, EDNES, ICSU, CODATA тощо) та відомими компаніями (MOTOROLA, SIEMENS, SAMSUNG, INTEL тощо).