Третиник Віолета Вікентіївна

Де та коли Ви народилися?

У Києві 9 травня 1970 року.

Яку школу Ви закінчили?

Загальноосвітню школу №200.

У якому університеті Ви навчались та за якою спеціальністю?

Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, фізичний факультет, фізик-теоретик.

Чому Ви вирішили стати викладачем?

Так склалися обставини. Але, ставши викладачем, зрозуміла, що ця справа мені дуже подобається. Люблю працювати з молоддю.

Із якого року працюєте викладачем у КПІ?

2017.

Коли Ви почали цікавитися математикою?

Коли почала вивчати алгебру в школі.

Чим займаєтеся у вільний час, чи є у Вас хобі?

У вільний час люблю займатись рукоділлям — шити , вишивати. Маю невелику колекцію фіалок . З друзями та родиною люблю відвідувати театри, виставки.

Які три фільми Ви б порадили переглянути?

Важко обрати тільки три, але якщо так , то — «Форест Гамп», «Амелі», «Зелена миля».

Чи вірите Ви в Бога?

Так.

Чи займались Ви спортом?

У студентські роки займалась бальними танцями. У дитинстві — фігурним катанням.

Чи залишилося з Ваших подорожей улюблене місто, те, що залишило відбиток у Вашій пам’яті?

Моє улюблене місто — Ужгород. Це Батьківщина моїх батьків.

Чи маєте Ви правило чи принцип, яким керуєтесь по життю?

Принцип простий і життєвий — стався до людей так, як ти хочеш, щоб вони ставились до тебе.

«Вік живи, вік учись». Що останнім часом вивчили або дізнались?

Недавно зацікавилась бізнес-аналітикою, тому цікаво було почитати Карла Вігерса «Розроблення вимог до програмного забезпечення». Тепер кортить використати одержані знання на практиці.

Які якості в людях Ви ціните, а які найбільше Вам не подобаються?

У людях ціную щирість та толерантність, а не люблю байдужість.

Як Ви відпочиваєте від студентів?

Від студентів утоми не відчуваю. А відпочивати люблю на природі, часто подорожую з донькою.

Чого не вистачає студентам?

Теперішнє покоління нетерпляче, хоче все й відразу. А так не буває: щоб чогось досягти, потрібно наполегливо працювати. Тоді й нагорода буде гідна.