Комітети

Почесні співголови

Михайло Згуровський, КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна)
Олег Кузнецов, Інститут проблем керування ім. В. А. Трапезнікова Російської академії наук (Росія)

Співголови

Олег Чертов, КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна)
Тимофій Милованов, Київська школа економіки (Україна), Піттсбурзький університет (США)

Програмні голови

Януш Капчик, Інститут системних досліджень Польської академії наук (Польща)
Юрій Кондратенко, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (Україна)
Владік Крейнович, Університет штату Техас в Ель-Пасо (США)
Вадим Стефанюк, Інститут проблем передачі інформації Російської академії наук (Росія)

Відповідальний за випуск

Данило Тавров, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київська школа економіки (Україна)

Програмний комітет

Аджит Абрахам, Дослідницька лабораторія машинного інтелекту (США)
Ільдар Батиршин, Центр комп’ютерних досліджень Національного політехнічного інституту (Мексика)
Володимир Вахітов, Київська школа економіки (Україна)
Донгруй Ву, DataNova LLS (США)
Володимир Голенков, Білоруський державний університет інформатики та радіоелектроніки (Білорусь)
Іван Дичка, КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна)
Людмила Жилякова, Інститут проблем керування ім. В. А. Трапезнікова Російської академії наук (Росія)
Євген Івохін, Київський національний університет імені Тараса Шевченка (Україна)
Януш Капчик, Інститут системних досліджень Польської академії наук (Польща)
Світлана Кожокару, Інститут математики та комп’ютерних наук Академії наук Молдови (Молдова)
Юрій Кондратенко, Чорноморський національний університет імені Петра Могили (Україна)
Барт Коско, Університет Південної Каліфорнії (США)
Владік Крейнович, Університет штату Техас в Ель-Пасо (США)
Юрій Кулаков, КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна)
Том Купе, Університет Кентербері (Нова Зеландія)
Дмитро Ланде, Інститут проблем реєстрації інформації Національної академії наук України (Україна)
Віталій Литвинов, Чернігівський національний технологічний університет (Україна)
Агассі Меліков, Національна академія наук Азербайджану (Азербайджан)
Джеррі Мендель, Університет Південної Каліфорнії (США)
Вілем Новак, Остравський університет (Чехія)
Максим Обрізан, Київська школа економіки (Україна)
Ірина Перфільєва, Остравський університет (Чехія)
Марек Реформат, Альбертський університет (Канада)
Олександр Романко, Watson Financial Services, IBM (Канада)
Сергій Сирота, КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна)
Віктор Смородін, Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини (Білорусь)
Андрій Снарський, КПІ ім. Ігоря Сікорського (Україна)
Вадим Стефанюк, Інститут проблем передачі інформації Російської академії наук (Росія)
Олександр Талавера, Університет у Свонсі (Великобританія)
Рональд Ягер, Коледж Айони (США)

Місцевий організаційний комітет

Голова

Іван Дичка (КПІ ім. Ігоря Сікорського)

Члени

Олеся Верченко (Київська школа економіки)
Сергій Сирота (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Сергій Копичко (КПІ ім. Ігоря Сікорського)
Олена Темнікова (КПІ ім. Ігоря Сікорського)