Базова інформація

XVIII Міжнародна конференція з науки про дані та інтелектуального аналізу інформації (International Conference on Data Science and Intelligent Analysis of Information, ICDSIAI'2018) прагне зібрати воєдино дослідників у галузі науки про дані в усіх її проявах. Особливу увагу приділяється розробленню методів та алгоритмів аналізу даних великого обсягу та інтелектуального аналізу інформації, а також застосуванням, особливо в галузях економіки, бізнесу, державної політики, блокчейнів та криптовалют, теорії контрактів.

З інформаційним повідомленням конференції можна ознайомитися за посиланням.

Історична довідка

Кафедра прикладної математики з 2001 року щорічно проводила Міжнародну наукову конференцію ім. Т. А. Таран «Інтелектуальний аналіз інформації». Серед засновників конференції ― Російська асоціація штучного інтелекту, видавництво «Просвіта», серед країн-учасниць ― Україна, Росія, Білорусь, Польща, Азербайджан.

Починаючи з 2018 року, конференцію змінює свою назву на Міжнародну конференцію з науки про дані та інтелектуального аналізу інформації (International Conference on Data Science and Intelligent Analysis of Information), що відображає розширення її тематики та кола учасників. Одним зі співорганізаторів конференції стала Київська школа економіки.

Тематика конференції

Конференцію присвячено таким основим напрямкам:

  • методи аналізу даних великого обсягу та інтелектуальний аналіз даних
  • машинне навчання
  • аналіз даних із застосуванням нечіткої математики, нежорстких обчислень, обчислень зі словами
  • застосування науки про дані в економіці, бизнесі та державній політиці
  • прикладні системи для інтелектуального аналізу даних
  • економіка блокчейнів та криптовалют, у тому числі управління, монетарна політика, теорія контрактів
  • методи інженерії знань та інженерія онтологій
  • інтелектуальні навчальні системи, інтелектуальні системи для дистанційного навчання й контролю знань
  • інтелектуальний пошук та аналіз інформації в локальних та глобальних мережах

Публікація

Збірку праць конференції буде опубліковано у видавництві Springer у серії «Advances in Intelligent Systems and Computing» (індексується в SCOPUS, ISI Proceedings, EI-Compendex, DBLP, Google Scholar та Springerlink).