IV Міжнародна конференція з нежорстких методів обчислень

У травні цього року асистент кафедри прикладної математики ТАВРОВ Данило Юрійович узяв участь у роботі IV Міжнародної конференції з нежорстких методів обчислень (4th World Conference on Soft Computing), що проходила в м. Берклі, Каліфорнія, США. Конференцію було присвячено науковій спадщині «батька нечіткої логіки» — професора Лотфі Заде (Lotfi Zadeh).

На конференції Тавров Д. Ю. представив спільну зі своїм науковим керівником, доцентом кафедри Чертовим О. Р. доповідь «Two-Phase Memetic Modifying Algorithm for Solving the Task of Providing Group Anonymity», яку було присвячено новітній модифікації меметичного алгоритму для збереження корисності даних під час забезпечення їхньої групової анонімності.

Під час конференції Тавров Д.Ю. також керував роботою секції “Modeling and Control”.

За час конференції Тавров Д.Ю. поспілкувався з багатьма визначними вченими в галузі нежорстких методів обчислень, зокрема, з Лотфі Заде,

Рональдом Єгером (Ronald Yager, США),

Владіком Крейновичем (Vladik Kreinovich, США),

Шахназ Шахбазовою (Shahnaz Shahbazova, Азербайджан),

Янушем Капчиком (Janusz Kacprzyk, Польща),

Мареком Реформатом (Marek Reformat, Канада) та ін.

Особливо цікавою була зустріч викладача кафедри прикладної математики з Віце-президентом Російської Асоціації штучного інтелекту
Вадимом Львовичем Стефанюком, який є членом
Програмного комітету Міжнародної наукової конференції ім. Т. А. Таран «Інтелектуальний аналіз інформації»,
що незмінно проходить на кафедрі прикладної математики більше 10 років поспіль.

Окрім участі в конференції, Тавров Д.Ю. мав змогу ознайомитися з унікальними краєвидами м. Берклі, невеличкого, проте широко відомого університетського центру.