КПІ відвідав сер Роджер Пенроуз

Сьогодні в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" пройшла лекція сера Роджера Пенроуза "Seeing Signals From Before the Big Bang". Лекція відбулась в залі засідань Вченої ради КПІ (корп. №1), де також відбулась офіційна церемонія вручення пану Пенроузу почесної професорської мантії за участі ректора КПІ М.З.Згуровського.

Сер Роджер Пенроуз (Roger Penrose) - англійський учений, активно працює в різних областях математикизагальної теорії відносності та квантової теорії; автор теорії твісторів, відомий також своїми науково-популярними книгами з космології та теорії штучного інтелекту.
Роджер Пенроуз очолює кафедру математики Оксфордського університету, а також є почесним професором багатьох зарубіжних університетів і академій. Він є членом Лондонського королівського товариства. Серед його нагород - премія Вольфа (1998, спільно з Стівеном Гокінгом), медаль Коплі (2008), премія Альберта Ейнштейна і медаль Королівського товариства. У 1994 за видатні заслуги в розвитку науки королевою Англії йому було надано лицарський титул.

 

 (джерело: kpi.ua)