Дані Всеукраїнського перепису, підготовлені вченими кафедри, включено до бази проекту IPUMS-International

28 липня 2014 року в найбільшу у світі базу мікроданих населення проекту IPUMS-International додано дані з 8 країн: Гани, Домініканської республіки, Замбії, Ірландії, Ліберії, Малі, Нігерії та України:
https://international.ipums.org/international/news.shtml#new_data_july2014

Відтепер база проекту налічує більше 560 мільйонів персональних записів, що представляють більше 80% населення земної кулі (79 країн/територій), а дані 10% вибірки домогосподарств Всеукраїнського перепису населення 2001 року вперше стали доступні для дослідників з усього світу. Із повним переліком доступних вибірок можна ознайомитися за посиланням:
https://international.ipums.org/international/samples.shtml

Особливо приємно відзначити, що дані українського перепису підготували науковці кафедри прикладної математики д.т.н. Олег Романович ЧЕРТОВ та аспірант Данило Юрійович ТАВРОВ за підтримки Державної служби статистики України. Під час підготовки даних до публікування було застосовано сучасні методи індивідуального та групового захисту даних від небажаного розкриття, зокрема, імплементовано новітні ідеї О. Чертова щодо забезпечення групової анонімності даних.