Графік тижня очного навчання першокурсників на ФПМ (з 19 по 23 жовтня 2020 р.)

Важливо! Прохання до студентів приїжджати в понеділок для належної організації всіх заходів щодо розміщення в гуртожитках.

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією проведення зустрічей та наступних занять буде організовано по групах, а не по потоках:

• аудиторія 112-7 (гр. КМ-01);
  • аудиторія 114-7 (гр. КМ-02);
  • аудиторія 116-7 (гр. КМ-03);
  • аудиторія 118-7 (гр. КМ-04).

День 1 – 19.10.2020 понеділок

08:00 – 15:00: приїзд, розміщення з гуртожитках.

16:00 – 18:00:

• проведення ознайомчих зустрічей з представниками кафедр і факультету;
  • отримання студентських квитків;
  • отримання залікових книжок;
  • підписання відомостей про ознайомлення з нормативною базою університету;
  • обговорення особливостей організації освітнього процесу протягом тижня – оголошення розкладу занять та заходів, що будуть відбуватись протягом тижня очного навчання.

День 2, день 3, день 4 – 20-22.10.2020 вт, ср, чт

Відвідування пар відповідно до наданого розкладу тижня очного навчання, отримання завдань, знайомство з викладачами, робота в аудиторіях.

У визначений день і час (буде повідомлено КУРАТОРАМИ груп) – отримання банківських платіжних карток.

До уваги студентів! Для прискорення процесу оформлення банківських карток бажано зробити ксерокопії ID-картки, листа реєстрації, ідентифікаційного коду.

День 5 – 23.10.2020  п’ятниця

Звільнення кімнат, в яких були розміщені, бажано до 14:00, та від’їзд додому.

До уваги викладачів та студентів!

Розклад тижня очного навчання – це окремий розклад, спеціально розроблений для даного заходу. На цьому тижні дистанційних занять за звичайним розкладом на 1 курсі на ФПМ не передбачено.