Візит викладачів ПМА до Інституту агроекології і природокористування НААНУ

23 листопада 2016 р. відбувся візит завідувача кафедри прикладної математики Олега Романовича Чертова, старшого викладача кафедри Наталії Дмитрівни Любашенко та магістранта Дмитра Олеговича Гончаревського до Інституту агроекології і природокористування Національної академії аграрних наук України (НААНУ).

У рамках візиту Олег Романович представив доповідь на тему застосування математичних методів до розв’язання науково-технічних та прикладних задач. За результатами доповіді відбулася плідна дискусія про можливі напрямки співпраці між двома організаціями.

У дискусії взяли участь: заступник директора Інституту з наукової роботи канд. сільгосп. наук О. С. Дем’янюк; д-р біол. наук, проф., академік НААНУ А. Л. Бойко; д-р сільгосп. наук, проф. В. П. Бородай; д-р екон. наук, проф., член-кореспондент НААНУ О. І. Дребот; д-р. сільгосп. наук, проф. О. В. Шерстобоєва; д-р біол. наук, проф. А. І. Парфенюк та інші співробітники й аспіранти Інституту, а також доцент кафедри системного аналізу та теорії прийняття рішень КНУ ім. Т. Шевченка канд. техн. наук Ю. В. Загородній.

Детальнішу інформацію див. за посиланням.